Efficiënte appliances
Onze firewalls zijn ontworpen met efficiëntie als doel en zij verbruiken zeer weinig energie. Vergelijk ons stroomgebruik
met andere security producten en ontdek hoe WatchGuard uw datacenter groener kan maken.
Zero-carbon upgrades
Waardeer uw bestaande systeem op naar een hoger model door middel van een software licentie - geen nieuwe hardware benodigd, geen overbodige hardware te vernietigen.
Eenduidige Unified Threat Management (UTM) oplossingen.
Volledig geïntegreerde security componenten bieden maximale netwerk beveiliging en energie efficiëntie met slechts één systeem om aan te sluiten.
Wees vriendelijk, recycleren
Zorgvuldig ontworpen en geselecteerde recyclebare systemen en verpakkingsmaterialen.
In samenwerking met onze Europese en Chinese distributie partners verzekeren wij dat onze Firebox® X e-Serie producten aansluiten op de desbetreffende locale regels en dat de terugname van onze producten geheel volgens de regels van de afzonderlijke EU-landen op correcte wijze voor eindgebruikers wordt verzorgd.
WEEE is een Europese richtlijn die de verzameling en behandeling aangeeft van afval van elektronische en elektrische apparatuur na gebruik. Als onderdeel van onze belofte tot milieubewust ondernemerschap en volgens de WEEE-regels zorgt WatchGuard voor volledige demontage gegevens
voor gebruik door afvalverwerkende bedrijven.
De RoHS regelgeving verbiedt de verkoop binnen de EU van elektrische en elektronische producten welke lood, cadmium, kwik, hexavalent chrome, polybrominated biphenyl (PBB) en polybrominated diphenyl ether (PBDE) brandwerende materialen bevatten. De WatchGuard e-Serie producten voldoen aan de RoHS regels, inclusief vrijstellingen die specifiek zijn gericht op gebruik van niet-RoHS producten bij de reparatie van oudere systemen van voor de RoHS-richtlijnen. WatchGuard Firebox® X e-Serie producten voldoen ook aan de China RoHS richtlijnen van 1 maart 2007.
Sla de planeet? Of geld besparen?
Heeft zowel met WatchGuard, zie hoeveel u zou kunnen besparen!
1 Based on 2007 NetworkWorld Study of Comparable Products Power Consumption.
2 Based on EPA estimate of 10.1 cents per kilowatt-hour (kWh) in the US and 14.52 Euros per 100 kWh in European Union for Electricity in a 120V A/C environment.